Sıcak güneşin ve hafif esintilerin altında verandanızda, iç mekan döşemelerinin rahatlığına sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Biz de öyle. Bu nedenle, popüler iç mekan modülerimiz kesitimizin konforunu ve stilini tasarlamak için yola çıktık, böylece dışarıda yaşama dayanıklılığına sahip oldu.

Daha önce hiç hissetmediğiniz gibi dış mekan mobilyaları. Bir zamanlar sadece aile ve oturma odalarında bulunan konforlu koltuk ve sırt minderleri sizi konfor seviyesinde kucaklıyor. Dış mekandan ilham alan çeşitli renk ve desenlerde zengin bir yumuşak performans kumaş paleti. Her biri, nemin yastık köpüğüne ve elyafına ulaşmasını önlemek için sonik kaynaklı dikişlere sahiptir.

Tüm Sd Dizayn koleksiyonları benzersiz konfor ve uzun süreli performans sunarken, en lüks ve davetkar olanı tamamen döşemeli Sd Dizayn koleksiyonumuzdur. Tüm Türkiyede , popüler iç mekan ile birlikte, bu süperstar koleksiyonun yeteneğini harika dış mekanlara taşımasını sağlayan benzersiz bir yapıya sahip.